Vollenhoofse Vereniging Voor Volksvermaken

Tweede paasdag paaseieren zoeken

21
mrt

Tweede paasdag paaseieren zoeken

Op ๐—บ๐—ฎ๐—ฎ๐—ป๐—ฑ๐—ฎ๐—ด ๐Ÿญ ๐—ฎ๐—ฝ๐—ฟ๐—ถ๐—น is er weer traditioneel paaseieren zoeken voor kinderen t/m groep 8. Ga op avontuur in park OldStadspark Old Ruitenborgh met echte paashazen. Verzamel zo veel mogelijk verstopte eieren.

๐—”๐—ฎ๐—ป๐˜ƒ๐—ฎ๐—ป๐—ด: 09.45 uur
๐—ฉ๐—ฒ๐—ฟ๐˜‡๐—ฎ๐—บ๐—ฒ๐—น๐—น๐—ผ๐—ฐ๐—ฎ๐˜๐—ถ๐—ฒ: De Burght, Vollenhove
๐—˜๐—ถ๐—ป๐—ฑ๐˜๐—ถ๐—ท๐—ฑ: 12.00 uur

Ook kun je dit jaar weer een gave kleurplaat inkleuren. Vergeet deze niet te downloaden via deze link en mee te nemen op tweede paasdag. De mooiste ingekleurde kleurplaten worden beloond met een prijs! De kleurplaat kun je downloaden via onze site en wordt deze week ook op alle basisscholen in Vollenhove uitgedeeld.

Bij slecht weer verplaatsen we het evenement naar binnen, in de Burght. Zien we jou op 1 april?๐Ÿฐ