Vollenhoofse Vereniging Voor Volksvermaken

Contact

De organisatie van de evenementen is in handen van het bestuur van de V.V.V.V.. Maar dat doen ze niet alleen: er zijn ook nog diverse commissies, zoals bijvoorbeeld de PR-commissie.

Weet u niet bij wie u moet zijn of heeft u een algemene vraag? Gebruik dan het e-mailadres info@corsovollenhove.nl en wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op.

Postadres

Postbus 48
8325 ZG Vollenhove

Financiële gegevens

IBAN: NL49 RABO 03018281 56
KvK nr: 400.61.683
RSIN/fiscaal nr: NL 0048.81.7 71

Contactpersonen

Bestuur
Han Knol (voorzitter)
han.knol@corsovollenhove.nl

Wagenbouwgroepen / technische commissie / juryleden corso
Eddy Winter
eddy.winter@corsovollenhove.nl

Financiën / straatversiering / vrijwilligers
Claudia Lassche
claudia.lassche@corsovollenhove.nl

Sponsoring / adverteerders
Frederik Metselaar
frederik.metselaar@corsovollenhove.nl

PR
Louise Miggels
louise.miggels@corsovollenhove.nl

Dahliakoningin – dahliaprinses / kindercorso
Mariska Hoogstede
mariska.hoogstede@corsovollenhove.nl

Ledenadministratie:
leden@corsovollenhove.nl

Contactpersoon Bloemencommissie (zelfstandige stichting):
H. Westhuis
Facebook: Stichting Bloemencommissie Vollenhove

Website beheer:
Hilco Kleene
hilco.kleene@corsovollenhove.nl
Bart-Pieter Lassche
bp.lassche@corsovollenhove.nl

Social media