Vollenhoofse Vereniging Voor Volksvermaken

Corso college: workshops en cursussen

Het is weer tijd voor een Corso College!
Lascursus op 30 mei en 6 juni bij Laveno
Het laatste Corso College over lassen is alweer ruim een jaar geleden, tijd dus om de kennis wat op te frissen! Op 12 februari vorig jaar is er tijdens het Corso College les gegeven aan cursisten van 12 tot 55 jaar, we hopen ook dit jaar weer op een breed publiek! Het Corso College is er voor bedoeld om cursisten van iedere leeftijd enthousiast te maken over techniek en lassen, met name bij Corsowagens. 

Er zijn op 30 mei en 6 juni drie docenten aanwezig van onder andere de Friese Poort/Vakcollege Emmeloord en Aares Emmeloord. Deze expertise wordt jullie aangeboden door Suplacon en Laveno. Wij zouden het erg leuk vinden als jullie de leden van de wagenbouwgroep enthousiast maken voor dit Corso College, zodat de kwaliteit van ons Corso daar ook weer van kan profiteren! 

Wanneer
Dinsdag 30 mei van 18.30 tot 20.30 uur en dinsdag 6 juni van 18.30 tot 20.30 uur (let op! totaal 2 dagen)

Waar
Laveno Metaalbewerking b.v. 
De Hagen 6 in Vollenhove

Opgeven
Alle plekken zijn vergeven, dus het is helaas niet meer mogelijk om je hiervoor op te geven.

Wat heb je nodig?
Interesse in het leren lassen en goede zin!
Trek een shirt met lange mouwen aan.

Deelname aan het Corso College is gratis. Iedere cursist ontvangt een starterspakket waarin de volgende spullen zitten; een laskap, las handschoenen, staalborstel en een goodiebag van Suplacon/Laveno/GT lastechniek
De V.V.V.V. zorgt deze avonden voor een hapje en een drankje. 
Zien we jullie dan?