Vollenhoofse Vereniging Voor Volksvermaken

Frommelcorso op zaterdag 4 november

15
okt

Frommelcorso op zaterdag 4 november

De Vollenhoofse Vereniging voor Volksvermaken (V.V.V.V.) organiseert zaterdag 4 november voor de 9e keer het Frommelcorso. Kinderen in, en rond, Vollenhove zijn de afgelopen weken creatief bezig geweest om zelfgemaakte wagentjes te maken van papieren ‘propjes’. Het resultaat showen ze maar al te graag aan familie en vrienden in de Burght te Vollenhove! De zaal gaat open om 13.40 uur en het Frommelcorso start om 14.00 uur. Toegang is gratis.

Wie gaat er dit jaar vandoor met de felbegeerde ‘Gouden Frommel’? Dát wordt bekendgemaakt tijdens de prijsuitreiking om 15.15 uur. Hierop volgt het jeugd-wagenbouwersfeest tot 16.30 uur met als thema ‘Glow in the Dark’.

Heb je vragen? Stuur dan een mail naar mariska.hoogstede@corsovollenhove.nl. Mocht je als bouwer nog crêpepapier nodig hebben, neem dan ook contact met haar op via bovenstaand mailadres.