Vollenhoofse Vereniging Voor Volksvermaken

Workshop Organisatie & Bestuur op 24 oktober

17
okt

Workshop Organisatie & Bestuur op 24 oktober

Achter de schermen bij een wagenbouwgroep is van alles gaande. Hoe zorg je bijvoorbeeld dat je genoeg vrijwilligers hebt? En hoe zorg je voor voldoende financiële middelen om de corsowagen daadwerkelijk te kunnen bouwen? En hoe zit het met verwerking van persoonsgegevens (AVG)?

Tijdens de workshop organisatie & bestuur op leer je alles over de verschillende aspecten van een wagenbouwgroep. Aspecten die onder andere aan bod komen zijn: werven van vrijwilligers, AVG, communicatie, financiële middelen, sponsoring, leiding en sturing en organisatie opzet. De workshop is voor jeugd (12+) én volwassenen. De workshop begint om 19.00 uur en de locatie is in de Vlasschuur. Leuke extra’s: Als je als wagenbouwgroep meedoet aan de workshop ontvang je gepersonaliseerde bierviltjes én maak je kans op het scoren van een sponsor. Net geen geluk met het binnenhalen van een sponsor op deze avond? Niet getreurd, deze avond krijg je alsnog gratis tips en trucks hoe je makkelijk sponsoren kunt aantrekken. Dus waar wacht je nog op? Geef je tot uiterlijk zaterdag 22 oktober op via de penningmeester van de V.V.V.V.: penningmeester@corsovollenhove.nl.