Vollenhoofse Vereniging Voor Volksvermaken

Tweede Paasdag paaseieren zoeken

27
mrt

Tweede Paasdag paaseieren zoeken

Op maandag 10 april is er weer traditioneel paaseieren zoeken voor kinderen t/m groep 8 rondom park Old Ruitenborgh. Help jij de paashaas met eieren zoeken? Iedereen die meezoekt krijgt een cadeautje.

Aanvang:                         09.30 uur
Verzamellocatie:            De Burght, Vollenhove
Eindtijd:                           12.00 uur

Ook kun je dit jaar weer een gave kleurplaat inkleuren. Vergeet deze niet mee te nemen tweede paasdag. De mooiste ingekleurde kleurplaten worden beloond met een prijs! De kleurplaat kun je downloaden via onze site en wordt deze week ook op alle basisscholen in Vollenhove uitgedeeld.  Bij slecht weer verplaatsen we het evenement naar binnen, in de Burght. Zien we jou op 10 april?!