Vollenhoofse Vereniging Voor Volksvermaken

Straatversiering zonder jury en prijs

23
apr

Straatversiering zonder jury en prijs

Steeds minder straten in Vollenhove doen mee met het opfleuren van de straat in de feestweek van het Bloemencorso. ‘Op zich begrijpelijk, veel mensen zijn in de weken voor het corso al erg druk’, zegt Han Knol, voorzitter van de V.V.V.V. ‘Omdat het aantal versierde straten steeds verder terugliep, hebben we besloten er vanaf dit jaar geen jurering en prijzengeld meer aan te koppelen. Het is nog steeds heel leuk als Vollenhove er extra feestelijk uitziet rond het corso, maar vanaf dit jaar is er geen prijs meer mee te verdienen’.

De V.V.V.V. gebruikt het geld dat hiermee wordt bespaard voor meer entertainment en aankleding tijdens het Corso. ‘Zoals de situatie nu is, gaan we voor het organiseren van een volwaardig, rijdend Bloemencorso!’ Binnenkort volgt meer nieuws over het programma van de feestweek.