Vollenhoofse Vereniging Voor Volksvermaken

Frommelcorso op zaterdag 5 november

30
okt

Frommelcorso op zaterdag 5 november

De Vollenhoofse Vereniging voor Volksvermaken (V.V.V.V.) organiseert aankomende zaterdag 5 november alweer voor de 8e keer het Frommelcorso. Kinderen in, en om Vollenhove zijn de afgelopen weken creatief bezig geweest om eigengemaakte wagentjes te maken van papieren ‘propjes’. Het resultaat showen ze maar al te graag aan familie en vrienden in de Burght in Vollenhove! De zaal gaat open om 13.40 uur en het Frommelcorso start om 14.00 uur. Toegang is gratis. Wie gaat er dit jaar vandoor met de felbegeerde ‘Gouden Frommel’? Dát wordt bekend tijdens de prijsuitreiking om 15.15 uur. Gevolgd door een jeugd wagenbouwersfeest van 15.30 uur tot 16.30 uur met als thema ‘Goud’.

Heb je vragen? Stuur dan een mail naar mariska.hoogstede@corsovollenhove.nl. Mocht je als bouwer nog crêpepapier nodig hebben, neem dan ook contact met haar op. De meeste kleuren zijn uitverkocht, maar er zijn zeker nog enkele beschikbaar.