Vollenhoofse Vereniging Voor Volksvermaken

Doe mee met paaseieren bingo

20
mrt

Doe mee met paaseieren bingo

De V.V.V.V. organiseert dit jaar een paaseieren bingo. Op eerste en tweede paasdag (4 en 5 april) kun je wandelend, fietsend, steppend of met de auto met het hele gezin op zoek naar paaseieren in Vollenhove. Helaas dus niet zoals vanouds paaseieren zoeken met de paashazen, maar alsnog een gezellig coronaproof georganiseerd Pasen in een nét iets ander jasje.

Hoe werkt het?

Dit jaar hangen de paashazen 30 eieren op papier voor de ramen in Vollenhove. Hier kun je een bingokaart downloaden en uitprinten. Op deze kaart staan de te zoeken eieren afgebeeld. Als je een ei hebt gevonden dan kun je bij dat ei een nummer, dat bij dat betreffende ei hoort, noteren. Als je de kaart vol hebt mag je deze inleveren in de brievenbus van Kerkstraat 35. Vergeet hierbij niet je naam en telefoonnummer op het papier te zetten. Door mee te doen maak je kans op leuke prijzen met als hoofdprijs de Venose Corsopuzzel! Helpen jullie mee zoeken?