Vollenhoofse Vereniging Voor Volksvermaken

Dahliaprins en -prinses voor 2022 gezocht

14
jun

Dahliaprins en -prinses voor 2022 gezocht

Wij zijn opzoek naar en vlotte Dahliaprinses en stoere Dahliaprins!

Wil jij een jaar lang het gezicht zijn van het Kindercorso in Vollenhove? Je opent niet alleen het Bloemencorso, maar bent het hele jaar door betrokken bij vele andere activiteiten zoals Sint-Maarten, paaseieren zoeken, Pinksterrijden en het Frommelcorso.

De verkiezing van de Dahliaprinses en- prins wordt op de dinsdagavond in de feesttent gehouden tijdens de feestweek. De precieze details over deze avond worden nog bekendgemaakt.

Geef je nu op!

Meisjes en jongens vanaf 10 jaar kunnen zich opgeven tot de dag van de verkiezing. Is dit altijd al je droom geweest? Geef je dan nu op! Schrijf een berichtje waarin je kort wat over jezelf vertelt; wie ben je, wat zijn je hobby’s, wat vind jij het leukste aan Corso enz. Dit kun je sturen naar Mariska Hoogstede via mariska.hoogstede@corsovollenhove.nl en wie weet ben jij het nieuwe gezicht van het Kindercorso in Vollenhove!