Vollenhoofse Vereniging Voor Volksvermaken

Corso kunstwerk onder grote belangstelling feestelijk onthuld

28
apr

Corso kunstwerk onder grote belangstelling feestelijk onthuld

Normaal gesproken genieten enkele tienduizenden bezoekers elke laatste zaterdag van augustus van een prachtig Corso in Vollenhove. De bloem die zorgt voor de kleurrijkste dag van het jaar, de dahlia, is nu vereeuwigd in een reusachtige stalen dahlia op de rotonde van de Weg van Rollecate en Franse Pad.

Na twee jaar van plannen en lobbyen onthulden onder grote belangstelling initiatiefnemers Marcel Santbergen en Jordy Winter samen met wethouder van Gemeente Steenwijkerland Trijn Jongman, voorzitter van Belangenvereniging Vollenhove Stad Marcel Aben en voorziter van V.V.V.V. Han Knol het Corso kunstwerk.

Het prachtige Corso kunstwerk kon tot stand komen dankzij Belangenvereniging Vollenhove-Stad, Gemeente Steenwijkerland, de V.V.V.V., een groep van 24 sponsoren en vrijwilligers.